• pol
  • eng
  • ru

Wydarzenia

Zakończenie sezonu 2011– sukces załogi Grodzki/Koszuta.

Z satysfakcją informujemy, że sezon Pucharu Polski Automobilów i Klubów 2011 zakończył się sukcesem wspieranej przez Tenzi załogi Adrian Grodzki/Sławomir Koszuta. Nasi faworyci uplasowali się na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej oraz na pierwszym miejscu w klasie K3. Tym samym zdobyli podwójne mistrzostwo. To już trzecie mistrzostwo w karierze Grodzki Rally Team! Poprzednio zawodnicy zwyciężali w 2007 roku (Honda CRX) i 2009 roku (Honda Civic).

 

W najbliższą niedzielę 4 grudnia 2011 r. o godz. 14.00 w Polskim Centrum Olimpijskim PKOL odbędzie się Gala Sportu Samochodowego 2011. Podczas tej uroczystości  Główna Komisja Sportu Samochodowego nagrodzi zwycięzców Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Wśród nich znajdą się między innymi Kajetan Kajetanowicz, Bryan Bouffier, Michał Sołowow, Tomasz Kuchar, Tomasz Gryc, Mariusz Woźniczko, Marcin Gagacki, Jan Chmielewski, Wojciech Chuchała. Adrian Grodzki i Sławomir Koszuta, także dostąpią zaszczytu dekoracji podczas tej uroczystej gali i odbiorą puchary za zdobyte mistrzostwo w sezonie 2011.

10 grudnia odbędzie się również rozdanie nagród w Toruniu. Organizatorem tego wydarzenia jest opiekun sezonu 2011 – Automobilklub Turuński.

 

Zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w najbliższym sezonie!

 

Foto: Tomasz Wołoszyn (fotonozbiory.pl)

 

SZUKAJ PRODUKTU:
copyright © 2004-2012 TENZI Sp. z o.o.
Tonacja.net - Tworzenie stron internetowych