• pol
  • eng
  • ru

Wydarzenia

Puchar Polski Automobilklubów w posiadaniu naszych faworytów!

W niedzielę 4 grudnia 2011 roku w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie, odbyła się Gala Sportu Samochodowego 2011. Wśród zaproszonych gości znaleźli się mistrzowie i wygrani sezonu 2011 we wszystkich 5 konkurencjach sportu samochodowego: Rajdów, Rallycross, Rajdów Terenowych, Wyścigów oraz Wyścigów Górskich - rozgrywanych w randze Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Wśród nagrodzonych znaleźli się faworyci Tenzi - zdobywcy pucharu - Adrian Grodzki i Sławomir Koszuta. W ten sposób rozdano puchary za:

 

- Puchar Polski Automobilklubów i Klubów - PPAiK

- Rajdowy Puchar Polski - RPP

- Petronas Fiesta Sport Trophy

- Citroen Racing Trophy

- Puchar Polski Junior Buggy - PPJB

- Puchar Polski Rallycross - PPRC

- Wyścigowy Puchar Polski - WPP

- Rajdowy Puchar Polski Cros Country

- Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - RSMP

- Mistrzostwa Polski Rallycross - MPRC

- Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych - RMPST

- Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski - GSMP

- Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - WSMP (Sprinty, Endurance oraz Grand Prix Polski).

 

Podczas gali za osiągnięcia na arenie międzynarodowej uhonorowani zostali także Krzysztof Skorupski (II V-ce Mistrz Europy w Rallycrossie), Michał Kościuszko (II V-ce Mistrz Świata Kierowców

PWRC) oraz Maciej Szczepaniak (V-ce Mistrz Świata Pilotów PWRC). Gala Sportu samochodowego uroczyście zakończyła sezon 2011.

 

W gronie osób zaproszonych na uroczystą galę znalazła się także załoga Grodzki Rally Team - Adrian Grodzki i Sławomir Koszuta. To już trzeci zdobyty puchar szczecinsko-gryfińskiej załogi. W sezonie 2011 zawodnicy zdobyli Puchar Polski Automobilklubów i Klubów zarówno w klasyfikacji generalnej jaki i klasie K3. Zespół rywalizował z bardzo mocnymi zawodnikami z całej Polski, systematycznie powiększając liczbę zdobytych punktów i umacniał się przez to na czołowych pozycjach w klasyfikacji generalnej oraz w klasie. Przyczynili się także do zdobycia przez Auto Klub Szczecin zwycięskiego pucharu w klasyfikacji klubowej. Bardzo dobra technika jazdy, zaangażowanie i ambitne podejście utalentowanego kierowcy Adriana Grodzkiego to jedno, do tego należy dodać wspaniały pilotaż Sławomira Koszuty. Tak wiele osiągnęli także dzięki wsparciu najbliższych oraz sponsorów - wielkie podziękowania dla firmy Tenzi Sp. z o.o. (profesjonalne środki czystości) oraz Auto-Resor Szczecin.

tekst: www.grodzki.info

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!! Z NIECIERPLIWOŚCIĄ WYCZEKUJEMY KOLEJNEGO SEZONU!

 

 

SZUKAJ PRODUKTU:
copyright © 2004-2012 TENZI Sp. z o.o.
Tonacja.net - Tworzenie stron internetowych