• pol
  • eng
  • ru

Wydarzenia

Tenzi patronuje Materli na XV Gali Konfrontacji Sztuk Walki

19 marca 2011 roku część załogi firmy Tenzi miała przyjemność zobaczyć na żywo walkę Michała Materli z Grogory’m Babene podczas gali KSW w Warszawie. Z ogromną satysfakcją przyglądaliśmy się zwycięstwu Szczecinianina.

Walka była wyjątkowa z dwóch względów. Przede wszystkim był to debiut Materli po dwóch latach nieobecności na ringu. Dla nas jednak szczególnie ważne jest to, że było to pierwsze starcie, stoczone dzięki wsparciu firmy Tenzi.

„Pierwsze koty za płoty” – tak skomentował swoje poczynania na ringu Materla. Choć walka sprawiała wrażenie chaotycznej, zawodnik zaznacza, że spodziewał się większego „gradobicia” ze strony przeciwnika. Powrót po tak długiej przerwie nie należy do najłatwiejszych. Warto jednak podkreślić, że to właśnie jemu udało się znaleźć w gronie nielicznych Polaków, którzy triumfowali na ringu. Materla traktuje sobotni pojedynek jako przedsmak dla kolejnych wyzwań.

Przypomnijmy, że pierwotnie przeciwnikiem Materli miał być Krzysztof Kułak, który nie zjawił się na ringu z powodu kontuzji. Być może to właśnie z nim Michał będzie współzawodniczył na kolejnej gali. Szczecinianin jest pewny swoich sił. Twierdzi, że ma plan na „sprowadzenie Kułaka do parteru”.

Taką nadzieję wyrażają również pracownicy Tenzi. Szczególnie ważne jest dla nas to, że wsparcie naszej firmy przyczyniło się do udanego powrotu Michała Materli na ring. Dziękujemy Michałowi za dowody uznania i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!

 

SZUKAJ PRODUKTU:
copyright © 2004-2012 TENZI Sp. z o.o.
Tonacja.net - Tworzenie stron internetowych