• pol
  • eng
  • ru

Wydarzenia

Baja Poland 2010

Zakończyła się druga edycja Baja Poland. Faworytem od początku był Krzysztof Hołowczyc. Jak zwykle nie zawiódł swoich kibiców. Drugie miejsce podium przypadło załodze Włodzimierz Grajek/Rafał Ciepły. Na trzecim rodzinny team Dariusz i Małgorzata Żyła.

W klasyfikacji quadów zwyciężył Klaudiusz Rostowski, przed Adrianem Bernatem, Michałem Trafiałkiem i Arkadiuszem Bernatem.

Nie wszyscy dojechali do mety. Już w sobotę odpadła załoga Sławomir Wasiak/Marcin Grydziuszko. Silnik odmówił współpracy. Aleksander Sachanbiński i Arkadiusz Rabiega uszkodzili skrzynię biegów i nie wyruszyli do niedzielnego etapu. Ostatni dzień rajdu przyniósł kolejne awarie. Numer 13 okazał się pechowy dla teamu Mirosław Woźniak/Sławomir Żak. Awaria wahaczy nie pozwoliła im kontynuować rywalizacji. Trudów dzisiejszego dnia nie wytrzymała również rajdówka Marcina Kruszewicza. Po przejechaniu 150 metrów wysypały się łożyska w przednich kołach i auto wróciło na lawecie. Załoga numer 14, Agnieszka i Marek Janaszkiewiczowie uszkodzili lewy tylny amortyzator i również zakończyli udział w zmaganiach.

Do zobaczenia za rok!

 

SZUKAJ PRODUKTU:
copyright © 2004-2012 TENZI Sp. z o.o.
Tonacja.net - Tworzenie stron internetowych