• pol
  • eng
  • ru

Nasze porady

Udrażniacz rur

Udrażniacz rur

Żel do udrażniania rur, syfonów – odpływów wody. Rozpuszcza zanieczyszczenia pochodzenia organicznego – gnilnego. Zalać odpływ żelem (około 100-200 ml) i pozostawić na około 15 minut. Następnie przepłukać układ gorącą wodą (około 80-90 stopni C) w ilości 2-3 litrów. W razie potrzeby powtórzyć operację.

Wanny z hydromasażem

Wanny z hydromasażem

Napełnić wannę ciepłą wodą do około 3 cm powyżej ostatniej linii dysz. Wlać około 50 ml preparatu na 10 l wody i włączyć funkcję hydromasażu. Roztwór będzie pracować w obiegu zamkniętym. Usunie osady mineralne, organiczne oraz zapach stęchlizny. Po około 15 minutach wypuścić roztwór czyszczący, przepłukać system bieżącą wodą. Stosować przynajmniej raz na dwa tygodnie.

Panele laminowane

Panele laminowane

Preparat bezzapachowy. Jednocześnie zmywa, pielęgnuje i utrzymuje połysk. Szybko odparowuje i nie odkłada się warstwami. Zalecany do wszystkich rodzajów paneli laminowanych oraz laminatów. Należy sporządzić roztwór roboczy – 1 mały kieliszek na 2 litry wody. Zmywać posadzki szmatką (lub mopem) lekko nawilżoną roztworem. Nie wymaga spłukiwania wodą. Roztwór można podawać ze spryskiwacza – natrysnąć, przetrzeć, wytrzeć do sucha, przepolerować.

Mycie ekranów LCD

Mycie ekranów LCD

Preparat nie zawiera alkoholu. Rozprasza ładunki elektrostatyczne. Posiada właściwości antyrefleksyjne. Nanosimy preparat ze spryskiwacza na szmatkę najlepiej z mikrofazy. Tą szmatką czyścimy i jednocześnie polerujemy ekran. Preparat zalecany jest do ekranów ciekłokrystalicznych – LCD, plazmowych. Nadaje się do powierzchni plastikowych delikatnych np. plexiglas.

Kabiny natryskowe

Kabiny natryskowe

Na zabrudzoną zaciekami po wodzie powierzchnię natrysnąć preparat ze spryskiwacza i rozprowadzić dokładnie szmatką najlepiej z mikrofazy. Po krótkij chwili (około 10-15 sekund) zmyć powierzchnię do sucha. Przy niewielkich zanieczyszczeniach można od razu przepolerować powierzchnię szmatką z mikrofazy – bez płukania.

SZUKAJ PRODUKTU:
copyright © 2004-2012 TENZI Sp. z o.o.
Tonacja.net - Tworzenie stron internetowych